Ekscytująca NOWOŚĆ- Studiuj w Niemczech i Hiszpanii

2023-10-10

Ekscytująca NOWOŚĆ w Kastu International! Czy interesują Cię studia w Niemczech lub Hiszpanii? Z przyjemnością przedstawiamy Ci taką możliwość! Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas przyspieszonych kursach językowych, dzięki którym możesz podjąć studia po hiszpańsku lub niemiecku!

 

Studia w Niemczech są w większości całkowicie bezpłatne, te w Hiszpanii zaś kosztują około 1500 euro za rok nauki, co na warunki europejskie jest bardzo korzystną ceną!

 

Studia w Hiszpanii odbywają się w języku hiszpańskim, zaś w Niemczech – w niemieckim. Aby dostać się na wymarzone uczelnie w tych krajach, należy zdać odpowiednie certyfikaty językowe – CERF na poziomie B2 w przypadku hiszpańskiego oraz C1 z niemieckiego.

 

Czy jesteś osobą, która całe życie uczyła się wyłącznie angielskiego? A może w szkole były zajęcia z niemieckiego lub hiszpańskiego i masz już jakieś podstawy, ale nie masz niezbędnej biegłości językowej? To nie będzie problem! Oferujemy specjalne programy kursów językowych Uniwersytecki Pathway w Hiszpanii lub Niemczech, których przyspieszona forma intensywnej nauki języka pozwoli Ci dostać się na wymarzone studia w tychże krajach.

 

Cele programów w Niemczech

 • Nauczyć przyszłych studentów języka niemieckiego do poziomu C1. Program trwa od 12 do 48 tygodni, w zależności od obecnego poziomu języka niemieckiego. P.S. Można zapisać się na program Uniwersytecki Pathway i rozpocząć naukę języka niemieckiego nawet bez żadnej wiedzy!
 • Pomóc międzynarodowym studentom w zaaklimatyzowaniu się w kulturze Niemiec;
 • Zapewnić przyjęcie na wybrany uniwersytet w Niemczech, którego wybór zostanie przyjęty za pomocą konsultantów ds. kariery pracujących w szkołach językowych.

 

Cele programów w Hiszpanii

 • Nauczenie przyszłych studentów języka hiszpańskiego na poziomie B2. Program trwa od 8 do 30 tygodni, w zależności od poziomu języka hiszpańskiego, jaki już znasz. P.S. Można zapisać się na program Uniwersytecki Pathwhy i rozpocząć naukę języka hiszpańskiego nawet nie mając wcześniejszej wiedzy!
 • Pomóc międzynarodowym studentom w zintegrowaniu się z hiszpańską kulturą;
 • Zapewnienie dostania się na wymarzony hiszpański uniwersytet, który zostanie wybrany w trakcie trwania programu dzięki wsparciu konsultantów ds. kariery pracujących w szkołach języka.

 

Dlaczego warto aplikować na program Uniwersytecki Pathway w Hiszpanii lub Niemczech z Kastu?

 • Kastu zawarła umowy z najlepszymi szkołami językowymi w Hiszpanii, które mogą pochwalić się 100% szansą na dostanie się na uczelnie po ukończeniu ich programu Uniwersytecki Pathway.
 • Proces aplikacji na program Uniwersytecki Pathway odbywa się za pomocą innowacyjnej, prosty i jasnej platformy internetowej Kastu;
 • Oferujemy bezpłatne konsultacje:
 • Pomożemy Ci wybrać odpowiedni program Uniwersytecki Pathway;
 • Zarządzamy procesem aplikacyjnym od A do Z;

 

Jeśli zainteresowały Cię te oferty, masz dodatkowe pytania, chcesz porozmawiać i rozwiać wątpliwości – skontaktuj się z koordynatorkami Kastu! Pomożemy, jak tylko będziemy mogły!

Masz pytania?
Wiktoria Kuliberda
Koordynatorka ds. studiów za granicą
Wiktoria Kuliberda
Karolina Żebrowska
Koordynatorka ds. studiów za granicą
Karolina Żebrowska
arrow
arrow