Przeprowadzanie procesu aplikacji

Rekrutacja na studia zagraniczne jest skomplikowana i trudna. Kastu dąży do tego, aby było to tak jasne i proste, jak tylko możliwe!

  1. Kastu International jest finansowane przez instytucje Unii Europejskiej, dlatego organizacja procesu rekrutacyjnego jest BEPŁATNA.
  2. Kastu posiada umowy o współpracy ze wszystkimi zagranicznymi instytucjami szkolnictwa wyższego, które reprezentujemy. W ciągu 17 lat ścisłej współpracy zapewniliśmy, że kandydaci Kastu mają pierwszeństwo przed innymi aplikującymi, więc aplikowanie za pośrednictwem Kastu będzie mniej czasochłonne, proste, niezawodne i, co najważniejsze, bezpieczne.
  3. Nie musisz się o nic martwić: Kastu będzie zarządzać Twoim procesem aplikacyjnym od A do Z (będziemy Ci towarzyszyć od momentu, gdy pomyślisz o studiach za granicą do momentu wyjazdu). Nie przegapisz żadnych ważnych terminów i nie zapomnisz żadnych ważnych dokumentów. Zawsze będziemy informować Cię na czas.
  4. Pomożemy i doradzimy we wszystkich aspektach wypełniania formularza aplikacyjnego: sprawdzaniu błędów, składaniu formularzy i wysyłaniu wszystkich dokumentów. Będziemy pośredniczyć w całym procesie aplikacji.
  5. Platforma rekrutacyjna Kastu oferuje dostęp do 7 krajów. Nie musisz się martwić o to, jak aplikować do każdego kraju. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy online Kastu!