Dania Academy

Randers/Viborg
  • Guaranteed accommodation;
  • international opportunities (Summer School in Vietnam, Winter School in Malaga, Internships abroad all around the world, eg Disney World);
  • professional study and career counselling.
O uczelni
Wymagania rekrutacyjne
Zakwaterowanie
Mapa

Pracuj nad sukcesem w ciszy, niech krzyczą za Ciebie Twoje osiągnięcia

Dania Academy uzyskała akredytację „blue stamp” potwierdzającą wysoką jakość nauczania i jest jedną z dwóch akademii, którym udało się osiągnąć taki sukces!

 

Doskonalenie standardów akademickich

Misją szkoły jest rozwój i dążenie do zapewnienia oferty studiów na najwyższym poziomie, prowadzonych w ścisłej współpracy ze światem biznesu. Programy studiów łączą teorię z praktyką, koncentrując się na innowacjach oraz aktualnych tendencjach współczesnego świata  i rynku pracy. Wysoka jakość programów nauczania zapewnia uczelni możliwość osiągnięcia jednego z głównych celów -  wykształcenia wykwalifikowanych absolwentów, posiadających wiedzę teoretyczną i umiejętności  praktyczne, będących w stanie skutecznie funkcjonować na rynku pracy.

 

 

Wyjątkowa uczelnia

Już teraz uczelnia słynie ze swojej wyjątkowości i otwartości. Tematyka prowadzonych w niej zajęć uwzględnia najnowsze trendy w rozwoju przedsiębiorczości, co pozwala studentom bez lęku i z ufnością patrzeć  w przyszłość. Wszystkie programy są oparte na innowacyjności, kreatywności i przedsiębiorczości w celu zapewnienia elastyczności i łatwości dostosowania do zmieniającej się sytuacji. 

Tutaj nauczysz się, jak organizować swój czas i ustalać priorytety.

Współpraca i projekty            

Uczelnia wie, że możliwości podróżowania i zdobywania doświadczenia są ważne dla studentów, dlatego oferuje kilka nietypowych programów:

► semestr za granicą w ramach programu Erasmus+,

► summer school w Wietnamie,

► staż za granicą,

► winter school w Maladze,

► wycieczki na Florydę, do Amsterdamu, Brukseli i wielu innych miejsc.

 

Dania Academy bierze również udział w wielu międzynarodowych projektach we współpracy z organizacjami i firmami regionalnie oraz transgranicznie.

Nauczanie jest połączeniem zajęć w sali lekcyjnej, projektów, gościnnych wystąpień prelegentów i wizyt w firmach. Koncentruje się na praktyce. Dania Academy charakteryzuje się przede wszystkim zaangażowanymi nauczycielami, z którymi zawsze możesz się skontaktować, jeśli potrzebujesz pogawędki, niezależnie od tego, czy ma ona charakter zawodowy czy osobisty.

 

Licencjackie

Wymagania rekrutacyjne

  • Wypis godzin oraz ocen – bardzo ważne jest załączenie wypisu. Szczegółowe informacje na temat sposobu wypełniania tego dokumentu oraz termin jego przesłania znajdziesz tutaj.*

Wymagania odnośnie języka angielskiego

  • Test Kastu z języka angielskiego (jeśli uzyskasz wystarczający wynik z IELTS/TOEFLnie musisz zdawać testu Kastu).

Top-up

Wymagania rekrutacyjne

O przyjęcie na studia Top-up mogą ubiegać się osoby, które ukończyły pierwszy stopień studiów (licencjackie lub inżynierskie), lub są na ostatnim roku tych studiów. Przy ubieganiu się o przyjęcie na studia Top-up, należy mieć 120-180 punktów ECTS (z przedmiotów dotychczas zaliczonych na studiowanym lub ukończonym kierunku), dlatego podczas składania dokumentów upewnij się, że masz wystarczającą ilość tych punktów. Studia, które planujesz powinny mieć zbliżony profil do tych kontynuowanych lub ukończonych, ponieważ w procesie rekrutacji kluczowa jest ich zgodność programowa. Kończąc studia Top-up, otrzymasz dyplom studiów pierwszego stopnia.

  • Wykaz punktów ECTS – osoby, które są jeszcze w trakcie studiów, muszą załączyć wypis punktów ECTS, w którym będzie wykazane, jakie przedmioty były realizowane na studiach oraz ile punktów za nie otrzymano.
  • Dyplom ukończenia studiów licencjackich lub inżynierskich – jeśli jesteś absolwentem wyższej uczelni, nie potrzebujesz wypisu, wystarczy tylko załączyć dyplom ukończenia studiów wraz z suplementem (w języku angielskim lub oryginał z tłumaczeniem)

Wymagania odnośnie języka angielskiego

  • Test Kastu z języka angielskiego (jeśli uzyskasz wystarczający wynik z IELTS/TOEFLnie musisz zdawać testu Kastu).

Campus VIBORG

Wszystkim studentom miasta Viborg samorząd oferuje szeroki wybór pokoi w licznych akademikach położonych w różnych odległościach  od  uczelni. Wszystkie pokoje wyposażone są w aneks kuchenny oraz łazienkę i WC.

Cena wynajmu zależy od wielkości pokoju i ilości zamieszkujących go osób. Pokój standardowy, w którym zamieszkuje jedna osoba ,to koszt około 2800 koron miesięcznie (w tym podatki). Wszystkie pokoje są umeblowane, jednak należy posiadać własną pościel, a w niektórych mieszkaniach posiadać również sprzęt kuchenny.

Więcej informacji na temat warunków i możliwości zakwaterowania w Viborg możesz znaleźć klikając tutaj. Możesz także skontaktować się z Mr. Claus Bang Olsen w sprawie Campus Vinborg pisząc na clol@eadania.dk.

Rander Campus

Akademik jest położony w odległości około 8 kilometrów od uczelni, jednak kursuje  autobus, zapewniając dogodne połączenie pomiędzy campusem i uczelnią. Akademik nie jest własnością uczelni, ale na mocy umowy jego właściciele, zobowiązują się  do zakwaterowania studentów. Wszystkie  oferowane pokoje są umeblowane, jednak trzeba posiadać własną pościel i naczynia kuchenne.

Aby ubiegać się o zakwaterowanie należy odwiedzić niniejszą stronę. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi warunkami zakwaterowania, ponieważ niektóre z nich są bardzo specyficzne i najemca musi  o nich pamiętać  przy ubieganiu się o pokój. Po zapoznaniu się z warunkami, należy wypełnić  elektroniczny formularz rejestracyjny. Więcej informacji  o zakwaterowaniu w Randers Campus znajdziesz tutaj.

Samodzielne poszukiwanie mieszkania

Oczywiście mieszkania można  szukać i na własną rękę. W poniższych linkach znajdują się informacje o miejscach, w których można rozpocząć poszukiwanie mieszkania.  Większość stron jest w języku duńskim, dlatego polecamy odwiedzenie tej  strony.  Szukając mieszkania, warto też zapoznać się z terminologią używaną na duńskim rynku nieruchomości i stosowaną w ogłoszeniach.

Strony w  języku angielskim:

Strony w języku duńskim

Zapytaj studentów
Kontakty do osób, które studiowały lub studiują na tej uczelni i mogą opowiedzieć Ci więcej o studiach i swoich doświadczeniach i życiu za granicą :)
Mateusz Puciłowski
Marketing Management (AP degree)
Absolwent