Dlaczego Kastu?

Podjęcie studiów za granicą to zdecydowanie jedna z najważniejszych decyzji w życiu!
 

Musi być ona świadoma i przemyślana. Celem Kastu jest nie tylko pomóc Ci dostać się na wybraną uczelnię, ale również wybrać miejsce idealne dla Ciebie. Miejsce, gdzie będziesz mieć możliwość rozwoju swoich talentów. 

 

Zespół Kastu odwiedził już ponad 60 zagranicznych uczelni. Wiemy w czym specjalizują się poszczególne uczelnie, więc doradzimy Ci, które mogą być dla Ciebie najlepsze.
Wybierając Kastu podejmujesz bezpieczną decyzję. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zebrali już lata doświadczenia i pomogliśmy już ponad 6000 osobom dostać się na wymarzone studia.
Międzynarodowa agencja ds. oświaty ICEF uznała Kastu za organizację spełniającą najwyższe standardy.
Podpisaliśmy umowy o współpracy z uczelniami zagranicznymi, dlatego porces aplikacji zajmuje mniej czasu, jest prosty, zrozumiały i skuteczny.
Formularz aplikacyjny Kastu jest jedną z najbardziej zaawansowanych platform w Europie.
Po wypełnieniu tylko jednego formularza aplikacyjnego możesz aplikować na ponad 80 uczelni w 6 różnych krajach i wybierać spośród 6000 kierunków studiów.
Jesteśmy fajni, młodzi i przyjaźni! :)
Aplikacja z Kastu to tylko 250 zł - płacisz jednorazowo i dopiero w momencie, w którym dostajesz przyjęcie (warunkowe lub bezwarunkowe) z uczelni.