Tłumaczenie świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum

Kastu International oferuje skorzystanie z usługi tłumaczenia świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum na język angielski!

 

Cena tłumaczenia świadectwa dojrzałości (2 strony)- 170 PLN

 

Tłumaczenie zostanie poświadczone pieczątką i podpisem biura tłumaczeń dokładnie w taki sposób, jak wymagają tego zagraniczne uczelnie wyższe. Tłumaczenie nie będzie poświadczane notarialnie, ponieważ nie wymagają tego reprezentowane przez Kastu zagraniczne uniwersytety. Jeśli ubiegasz się o przyjęcie na uniwersytet, gdzie wymagane jest poświadczenie notarialne, wówczas oferowane przez nas tłumaczenie nie jest odpowiednie*, ponieważ nie poświadczamy notarialnie.

Jak zamówić tłumaczenie?

 1. Zeskanuj kolorowo świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum z ocenami. Konieczna jest skanowana kopia! Zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym nie będą akceptowane!
  Uwaga! Świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum w formacie PDF nie trzeba skanować.
 2. Zapłać opłatę za tłumaczenie zgodnie z fakturą proforma.
 3. Wyślij świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum i dowód wpłaty na adres e-mail: translations@kastu.pl
  1. Po otrzymaniu od ciebie świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum i dowodu wpłaty, wyślemy potwierdzenie, że dokument został przyjęty do tłumaczenia. 
  2. Po otrzymaniu dowodu wpłaty i świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum, przetłumaczymy je w ciągu dwóch dni roboczych. Okres dwóch dni roboczych zaczyna się liczyć od dnia, kiedy otrzymamy od ciebie świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum i dowód wpłaty.
 4. Tłumaczenie świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego lub technikum otrzymasz drogą e-mailową. Tłumaczenie zostanie wysłane na ten adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie. 

 

*Wyjątek

Niektóre zagraniczne uniwersytety, w tym NHL Stenden University of Applied Sciences (Holandia), Tilburg University (Holandia) i Twente University (Holandia) - wymagają, aby tłumaczenie świadectwa dojrzałości było poświadczone notarialnie. Jeśli aplikujesz samodzielnie, koniecznie sprawdź, jakie są wymagania uczelni wyższej. Z 60 uniwersytetów reprezentowanych przez Kastu, tylko wymienione wyżej trzy uczelnie mają takie wymagania.

W związku z tym, nasze tłumaczenie nie będzie odpowiednie w przypadkach, gdy:

 • wymagane jest notarialne potwierdzenie tłumaczenia, 
 • jeśli aplikujesz do jednej z tych trzech uczelni.

Masz pytania?

Śmiało pisz do naszego zespołu tłumaczy na adres: translations@kastu.pl