Formularz aplikacyjny

Formularz aplikacyjny może być zapisany tylko przez zarejestrowanych użytkowników.
Zarejestruj się
Wyślij formularz
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysłać formularz aplikacyjny
Lista wybranych kierunków studiów
Nie wybrano żadnego kierunku studiów
Dodaj nowy kierunek
Skrzynka Kastu

Cześć!

Cieszymy się bardzo, że interesujesz się studiami za granicą. Ten krok może być jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Obecnie znajdujesz się na pierwszej stronie formularza przeznaczonego do wypełnienia oraz edycji danych. Po kliknięciu w link Wypełnij formularz możesz zarówno przejrzeć, jak i zacząć wypełniać formularz aplikacyjny Kastu dotyczący wyboru kierunków studiów - składa się on z 8 łatwych do uzupełnienia zakładek. Po najechaniu kursorem na przycisk „i” znajdujący się przy każdym polu w formularzu, dowiesz się, jakie informacje należy wpisać w poszczególnych miejscach. Klikając na Dodaj kierunki studiów możesz załączyć do formularza listę kierunków studiów, które Cię interesują. Masz pytania? Zobacz filmik z instrukcją, jak poprawnie wypełnić formularz aplikacyjny.

Pamiętaj: formularz możesz zapisać tylko wówczas, kiedy zarejestrujesz się w systemie Kastu! Rejestracja jest naprawdę bardzo prosta – wystarczy podać swój adres e-mail i ustawić hasło.

Nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj się – niech świat stanie przed Tobą otworem!

Jeśli będziesz mieć problem dotyczący wyboru kierunku studiów, sposobu wypełniania formularza lub nasuną Ci się jakieś inne pytania – bez wahania możesz zwrócić się o pomoc do Konsultantów Kastu!:)