Cześć!

Cieszymy się bardzo, że interesujesz się studiami za granicą. Ten krok może być jedną z najlepszych decyzji w Twoim życiu.

Obecnie znajdujesz się na pierwszej stronie formularza przeznaczonego do wypełnienia oraz edycji danych. Po kliknięciu w link Wypełnij formularz możesz zarówno przejrzeć, jak i zacząć wypełniać formularz aplikacyjny Kastu dotyczący wyboru kierunków studiów - składa się on z 8 łatwych do uzupełnienia zakładek. Po najechaniu kursorem na przycisk „i” znajdujący się przy każdym polu w formularzu, dowiesz się, jakie informacje należy wpisać w poszczególnych miejscach. Klikając na Dodaj kierunki studiów możesz załączyć do formularza listę kierunków studiów, które Cię interesują. Masz pytania? Zobacz filmik z instrukcją, jak poprawnie wypełnić formularz aplikacyjny.

Pamiętaj: formularz możesz zapisać tylko wówczas, kiedy zarejestrujesz się w systemie Kastu! Rejestracja jest naprawdę bardzo prosta – wystarczy podać swój adres e-mail i ustawić hasło.

Nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj się – niech świat stanie przed Tobą otworem!

Jeśli będziesz mieć problem dotyczący wyboru kierunku studiów, sposobu wypełniania formularza lub nasuną Ci się jakieś inne pytania – bez wahania możesz zwrócić się o pomoc do Konsultantów Kastu!:)