East London University

London
O uczelni
Wymagania rekrutacyjne
Zakwaterowanie
Mapa

Wschodząca gwiazda szkolnictwa wyższego

University of East London (UEL) to uczelnia, która z powodzeniem przygotowuje studentów do przyszłej kariery od 125 lat. Kadra akademicka uniwersytetu monitoruje zmiany w branży i stara się przedstawić studentom najnowszą wiedzę. Dziś nowoczesna technologia ma wpływ na każdą branżę na całym świecie, więc podstawową misją uniwersytetu jest przygotowanie studentów do pracy w szybko zmieniającym się świecie.

Jesteśmy jednym z najbardziej zaawansowanych uniwersytetów w Londynie pod względem doświadczenia akademickiego, dobrobytu studentów, możliwości mieszkaniowych i statusu wschodzącej gwiazdy szkolnictwa wyższego.” (Times Higher Education 2018).

Nauka - poza uniwersytetem

Studia w UEL dadzą ci możliwość studiowania także poza uniwersytetem: łącząc się z prawdziwymi projektami, zdobędziesz doświadczenie i wiedzę, wysoko cenione przez przyszłych pracodawców. Jak tylko skończysz, będziesz pewny siebie i gotowy do pracy.

Ważne badania

Badania prowadzone przez UEL przyczyniają się do tworzenia zrównoważonego środowiska nie tylko we wschodnim Londynie, w którym uniwersytet ma swoją siedzibę, ale także na całym świecie. Wpływ badań uniwersyteckich obejmuje wiele obszarów, od polityki rozwiązywania konfliktów po ochronę torfowisk w Wielkiej Brytanii. Badania UEL przyczyniają się również do pozytywnych zmian społecznych: na przykład pomagają osobom o szczególnych potrzebach prowadzić bardziej niezależne życie.

Doradztwo zawodowe

Uniwersytet ma zespół poświęcony rozwojowi zawodowemu studentów, oferując szereg usług, w tym seminaria rozwoju, CV i targi kariery oraz możliwości stażu i wolontariatu. Doradcy zawodowi chętnie wysłuchają twoich pomysłów i zasugerują potencjalne możliwości kariery. To, co robisz po ukończeniu studiów, jest tylko twoją decyzją, ale kilka wskazówek może pomóc ci podjąć decyzję!

Imponująca baza sportowa

SportsDock za 21 milionów dolarów - uniwersytecka baza sportowa znana jako jedno z największych hal sportowych w Londynie. SportsDock jest otwarty dla studentów UEL, pracowników, a także społeczności lokalnej, krajowych i międzynarodowych organizacji sportowych. 2012 Podczas Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Londynie ten obiekt sportowy stał się oficjalnym najlepszym poligonem dla drużyny amerykańskiej.

W SportsDock znajdziesz:

 • Dwie wszechstronne hale sportowe;
 • Centrum fitness;
 • Studia tańca i aerobiku;
 • Klinika Terapii Sportowej;
 • Sale konferencyjne, sale wykładowe i szkolenia;

Różnorodność działań studentów

Jako student UEL automatycznie stajesz się członkiem związku studentów, co oznacza, że ​​możesz dołączyć do wybranego przez siebie klubu studenckiego w dowolnym momencie. Będąc członkiem związku studenckiego, możesz nawiązywać nowe znajomości, próbować nowych działań i brać udział w różnych wydarzeniach uniwersyteckich. Związek studentów UEL składa się z ponad 60 klubów studenckich. Oto 6 kategorii działań:

 • Działalność akademicka;
 • Działalność religijna;
 • Hobby i sztuka;
 • Działania międzynarodowe i kulturalne;
 • Działania na rzecz społeczności;
 • Zbieranie funduszy i akcje charytatywne.
 • Jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiednią aktywność i wzbogacisz swój tok studiów różnorodnymi doświadczeniami!

Licencjackie

Wymagania rekrutacyjne

Średnia ze wszystkich przedmiotów z matury: 40 % (z uwzględnieniem 2 przedmiotów na poziomie rozszerzonym, jeden przedmiot na poziomie podstawowym powinien być zdany na co najmniej 60 %).*

 • Świadectwo ukończenia drugiej klasy (liceum) lub trzeciej klasy (technikum) – załącz ten dokument jeśli wciąż się uczysz i dlatego nie masz jeszcze świadectwa ukończenia szkoły średniej. Nie musisz załączać tłumaczenia tego dokumentu.
 • Świadectwo dojrzałości oraz świadectwo ukończenia szkoły średniej – w przypadku ukończenia szkoły średniej wystarczy, że do formularza aplikacyjnego załączysz świadectwo dojrzałości (maturalne) wraz ze świadectwem ukończenia liceum (bądź technikum) - do obu tych dokumentów potrzebne jest też tłumaczenie przysięgłe.

*Uwaga: Wymagania rekrutacyjne mogą się zmieniać i różnić się zależnie od kierunku na który się aplikuje.  

Wymagania odnośnie języka angielskiego

Spełnienie wymagań w zakresie języka angielskiego można udokumentować w następujący sposób:

 • IELTS – 6.0 lub
 • TOEFL - 80
 • Matura ustna z języka angielskiego na poziomie 70 % i rozszerzona pisemna na poziomie 70 % może być wystarczająca, aby spełnić wymagania uczelni.

*Uwaga: Wymagania językowe mogą się zmieniać i różnić się zależnie od kierunku na który się aplikuje.

Magisterskie

Wymagania rekrutacyjne

Na studia magisterskie mogą kandydować wszyscy, którzy ukończyli studia licencjackie lub inżynierskie (studia I stopnia), studia magisterskie lub studiują na ostatnim roku studiów I-stopnia. Studia, które planujesz powinny mieć zbliżony profil do tych obecnych lub ukończonych, ponieważ w procesie rekrutacji kluczowa jest ich zgodność programowa.

 • Wykaz punktów ECTS – osoby, które są jeszcze w trakcie studiów, muszą załączyć wypis punktów ECTS, w którym będzie wykazane, jakie przedmioty były realizowane na studiach oraz ile punktów za nie otrzymano.
 • Dyplom ukończenia studiów licencjackich lub inżynierskich – jeśli jesteś absolwentem wyższej uczelni, nie potrzebujesz wypisu, wystarczy załączyć dyplom ukończenia studiów wraz z suplementem (oryginał z tłumaczeniem przysięgłym)
Wymagania odnośnie języka angielskiego

Ważne jest, by uczelnia otrzymała wyniki testu z języka angielskiego do 31 lipca.

Spełnienie wymagań w zakresie języka angielskiego można udokumentować w jeden z następujących sposobów:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL – 90
*Uwaga: Wymagania językowe mogą się zmieniać i różnić się zależnie od kierunku na który się aplikuje.

Top-up

Wymagania rekrutacyjne

O przyjęcie na studia Top-up mogą ubiegać się osoby, które ukończyły pierwszy stopień studiów (licencjackie lub inżynierskie), lub są na ostatnim roku tych studiów. Przy ubieganiu się o przyjęcie na studia Top-up, należy mieć 120-180 punktów ECTS (z przedmiotów dotychczas zaliczonych na studiowanym lub ukończonym kierunku), dlatego podczas składania dokumentów upewnij się, że masz wystarczającą ilość  tych punktów. Studia, które planujesz powinny mieć zbliżony profil do tych kontynuowanych lub ukończonych, ponieważ w procesie rekrutacji kluczowa jest ich zgodność programowa. Kończąc studia Top-up, otrzymasz dyplom studiów pierwszego stopnia.

 • Wykaz punktów ECTS – osoby, które są jeszcze w trakcie studiów, muszą załączyć wypis punktów ECTS, w którym będzie wykazane, jakie przedmioty były realizowane na studiach oraz ile punktów za nie otrzymano.
 • Dyplom ukończenia studiów licencjackich lub inżynierskich – jeśli jesteś absolwentem wyższej uczelni, nie potrzebujesz wypisu, wystarczy tylko załączyć dyplom ukończenia studiów wraz z suplementem (oryginał z tłumaczeniem przysięgłym)
Wymagania odnośnie języka angielskiego

Ważne jest, by uczelnia otrzymała wyniki testu z języka angielskiego do 31 lipca.

Spełnienie wymagań w zakresie języka angielskiego można udokumentować w następujący sposób:

 • IELTS – 6.0
 • TOEFL – 80

*Uwaga: Wymagania językowe mogą się zmieniać i różnić się zależnie od kierunku na który się aplikuje.

Życie na kampusie

UEL ma aż 3 kampusy, z których każdy ma swoje charakterystyczne cechy:

 • Kampus Docklands: Położony na nabrzeżu kampus Uniwersytetu Docklands oferuje nowoczesne środowisko do nauki, sale wykładowe i sale seminaryjne, a co najważniejsze, całodobową bibliotekę! UEL jest jednym z nielicznych uniwersytetów w Londynie, które oferują zakwaterowanie na kampusie dla ponad 1200 studentów.
 • Stratford Township (Water Lane): Stratford Township jest jednym z najbardziej strategicznie dogodnych obszarów Londynu z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi. Obiekt znajduje się na obrzeżach centrum Stratford, Olympic Park i zaledwie 15 minut od londyńskiego West Endu.

Zakwaterowanie uniwersyteckie jest zwykle gwarantowane wszystkim studentom pierwszego roku, którzy spełniają określone warunki. Zakwaterowanie dla studentów UEL jest dostępne w kampusach Docklands i Stratford.

Fakty na temat życia na kampusie:

 • Bezpłatny autobus kursuje między dwoma kampusami ;
 • Wszystkie pokoje posiadają łazienkę;
 • Jedna z najniższych ofert wynajmu lokum w Londynie;
 • Pralnia na terenie kampusu;
 • Miasta i akademiki oraz wszystkie wejścia do niego są monitorowane przez ochroniarzy 24 godziny na dobę .