To już ostatnia szansa na aplikację na studia za granicą!

2020-07-01
Główny termin aplikacji na zagraniczne uczelnie już minął, ale na szczęście na części uczelni w Anglii, Holandii i Danii są jeszcze miejsca dla spóźnialskich, którzy chcą rozpocząć studia jeszcze w tym roku  smiley
 

Od studiów dzielą Cię tylko trzy, proste kroki:

 
 
1. Znajdź uczelnię i kierunek
Sprawdzimy dla Ciebie, czy są jeszcze wolne miejsca na wybranym kierunku - damy znać, co będzie Ci potrzebne. Jeśli nie ma już wolnych miejsc, poszukamy dla Ciebie innych opcji.
2. Wypełnij formularz Kastu
Wszystko odbywa się online - wygodnie i szybko! Wystarczy wypełnić jeden formularz i można aplikować do kilku krajów na raz!
3. Szykuj się na studia
Pakuj walizkę - czeka Cię przygoda życia! Za granicą zdobędziesz nowych znajomych, przydatne kontakty, wiedzę i praktyczne doświadczenie.
⚠️Uwaga: To już (przed) ostatnia szansa na załapanie się na niższe czesne i korzystny system pożyczek w Anglii. Osoby, które odkładały studia w Anglii powinny aplikować jeszcze w tym roku! Więcej informacji na temat zmian w pożyczkach znajdziesz tutaj.
 

*Tutaj znajdziesz listę z informacjami o tym, w jaki sposób można udowodnić znajomość języka angielskiego na poszczególnych uczelniach.

 

Masz pytania?
Edyta Styś
Konsultantka
Edyta Styś
Kasia Rabiega
Konsultantka
Kasia Rabiega
Konrad Walczyk
Project Manager
Konrad Walczyk
arrow
arrow