Najpopularniejsze uczelnie w UK

2019-12-20

Współpracujemy z ponad 50 uniwersytetami w Anglii i mamy prawie 10 000 kierunków studiów w naszej wyszukiwarce kierunków... Tak łatwo jest zgubić się wśród takich mozliwości wyboru!

Zatem przychodzimy do was z listą sześciu uniwersytetów najbardziej lubianych przez naszych studentów, żeby choć troszeczkę ułatwić wam wybór.

 

Stypendium od Kastu dla naszych aplikantów

Świąteczny prezent od KASTU - przyznamy 20 naszych aplikantom stypendium na rozpoczęcie studiów w Anglii! Wszystko, co musisz zrobić to: wypełnić i wysłać formularz aplikacyjny na stronie Kastu.pl (*liczą się tylko uniwersytety w Wielkiej Brytanii, studia na 2020 rok i aplikacje do 10 stycznia!)

 

Zaawansowany i przyjazny system aplikacyjny

Nasz formularz aplikacyjny jest jednym z najbardziej zaawansowanych i równocześnie najłatwiejszych w wypełnieniu systemów Europie!

  • nie przejmuj się, jeśli nie wiesz, które dokumenty załączyć do systemu oraz czy czegoś nie pomyliłeś. Nasz system aplikacyjny wskaże Ci krok po kroku, co wpisać oraz sam wybierze dokumenty wymagane w poszczególnych krajach i uczelniach,
  • możesz monitorować to, co się dzieje z Twoją aplikacją w czasie rzeczywistym! Czy moja aplikacja została zweryfikowana przez Kastu? Czy jest ona już wysłana na uczelnię? Czy otrzymałeś przyjęcie?
  • zostaniesz poinformowany o najważniejszych kwestiach, zadaniach do wykonania, rozmowie kwalifikacyjnej nie tylko przez system aplikacyjny Kastu, ale także otrzymując za każdym razem powiadomienie SMS – dzięki temu nie przegapisz żadnego deadline’u!
  • system aplikacyjny możesz wypełniać partiami, zapisując za każdym razem wpisane informacje i wysyłając nam aplikację do sprawdzenia dopiero, kiedy ją ukończysz, nie martwiąc się, że Twoje dane zostaną usunięte.
  • i co najważniejsze… aplikacja z Kastu jest DARMOWA i wypełnienie systemu zajmuje tylko 20 minut - cały czas możesz też liczyć na wsparcie Zespołu Kastu!

 

 

Masz pytania na temat aplikacji?

Zadaj je naszej expertce od studiów w UK! :)

Edyta Styś
edyta@kastu.pl
+48 514 002 733