Studia w Belgii - Webinar Week z Thomas More!

2021-10-29
Myślisz nad studiami za granicą? Szukasz alternatywy dla studiów w Danii? Może wiesz już co nieco o Belgii, ale chcesz wiedzieć więcej? Niezależnie od tego na jakim etapie jesteś, możesz wziąć udział w webinarach organizowanych przez belgijską uczelnię!
Webinary będą odbywać się między 8 a 12 listopada, w całości w języku angielskim. Zapisując się na webinary masz możliwość wybrania, w których chcesz uczestniczyć.
 
  • Introduction to the international programmes at Thomas More - 8 listopada, godz. 10:00 lub 17:00
  • Study in Belgium - Life in Belgium outside the classroom - 9 listopada, godz. 12:00
  • Parent session: Study at Thomas More - 10 listopada, godz. 11:00 lub 17:00
 

Jesteś rodzicem? W takim wypadku możesz zapisać się na webinar "Parent session: Study at Thomas More".

Dlaczego warto studiować w Belgii?

  • niskie czesne - studia licencjackie w Belgii, dla obywateli Unii Europejskiej, kosztują zaledwie 962 euro za rok!
  • zamiast kosztownych certyfikatów na większość naszych uczelni wystarczy zdać test Duolingo - oszczędzisz 500 zł!
  • w Belgii są aż trzy języki urzędowe, a to oznacza, że oprócz szlifowania angielskiego możesz też nauczyć się innych języków;
  • Belgia znajduje się w samym centrum Europy – studiując tam wszędzie masz blisko – możesz spędzić weekend w ParyżuAmsterdamie lub Londynie;

 

#wearemore

 

O Thomas More University of Applied Sciences

Thomas More University of Applied Sciences to największy uniwersytet nauk stosowanych w całym regionie flamandzkim, oferuje aż 12 programów studiów licencjackich w języku angielskim. Interesuje Cię informatyka lub biznes międzynarodowy? A może fascynuje Cię zarówno technologia jak i fizjonomia człowieka, więc myślisz nad studiowaniem  technologii ortopedycznej? Thomas More University of Applied Sciences na pewno ma Ci coś do zaoferowania!

Na Thomas More University of Applied Sciences studenci uczą się przez praktykę. To oni są w fotelu kierowcy, spędzając czas na badaniach w laboratoriach, stażach, czy prowadzeniu projektów dla prawdziwych firm. Codziennie próbują nowych rzeczy, popełniają błędy i uczą się, jak można je rozwiązać. Sposób nauczania i powiązania z rynkiem pracy sprawiają, że studenci czują się gotowi do rozpoczęcia kariery w trakcie lub bezpośrednio po swoich studiach. Aż 99% absolwentów znajduje pracę w zawodzie w ciągu 3 miesięcy po skończeniu studiów.