O Nas

Kastu International to organizacja międzynarodowa, którą utworzono po to, aby pomóc młodym osobom w zrealizowaniu marzenia o zdobyciu wyższego wykształcenia za granicą.


Kastu

Tworzy przyjazny i odpowiedzialny zespół, który rozumie, z jakimi przeszkodami może spotkać się osoba, która ma zamiar studiować za granicą. Konsultanci Kastu nie tylko udzielą obiektywnej informacji o możliwościach studiowania na interesującym kierunku, ale także będą towarzyszyć w trakcie procesu aplikacyjnego.

Misja Kastu 

Rozpowszechnianie wśród młodzieży poglądu, że po studiach będą mogli zarówno zostać za granicą, jak i wrócić do Polski! Wierzymy, że ludzie, którzy studiowali za granicą rozumieją procesy globalne i posiadają szerszy światopogląd! Wierzymy, że po powrocie do Polski ci ludzie będą promować zmiany socjalne i ekonomiczne i pozwolą na bardziej dynamiczny rozwój kraju! Nasz cel to pomóc Ci dostać się na studia za granicą i zadbać o to, aby proces aplikacji był prosty, zrozumiały i skuteczny.

 

 

 

 Znamy uczelnie 

Zespół Kastu odwiedził już ponad 60 zagranicznych uczelni. Wiemy w czym specjalizują się poszczególne uczelnie, więc doradzimy Ci, które mogą być dla Ciebie.

 Mamy doświadczenie 

Wybierając Kastu podejmujesz bezpieczną decyzję. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zebrali już lata doświadczenia i pomogliśmy już ponad 7000 osób dostać się na wymarzone studia.

 1 formularz - wiele możliwości 

Po wypełnieniu tylko jednego formularza aplikacyjnego możesz aplikować na ponad 60 uczelni w 5 różnych krajach i wybierać spośród tysięcy kierunków studiów.

 

 

Podjęcie studiów za granicą to zdecydowanie jedna z najważniejszych decyzji w życiu! Musi być ona świadoma i przemyślana. Celem Kastu jest nie tylko pomóc Ci dostać się na wybraną uczelnię, ale również wybrać miejsce idealne dla Ciebie. Miejsce, gdzie będziesz mieć możliwość rozwoju swoich talentów.